czwartek, 7 maja 2015

Niektórym ludziom jest pisane się spotkać. Niezależnie od tego, gdzie się znajdują czy dokąd się wybierają, któregoś dnia na siebie wpadną♥

Sporo czasu mnie Tu nie było tak naprawdę nie wiem od czego zacząć.Więc postaram się coś naskrobać w skrócie.
Zacznę może od tego, że w pracy istny armagedon wychodzę z domu o 6 wracam o 20.I jedyne o czym marze to łóżko.Jestem od dwóch dni grupową więc cały zamęt z kodowaniem skrzynek, pilnowaniem ludzi, i odpowiedzialnością spada na mnie, zryp-ki za źle wykonane zadanie również spadają na mnie ale damy radę jeszcze miesiąc.
Weekend Majowy o dziwo dali nam wolny od czwartku do piątku, sobota pracująca a niedziela ponownie wolna więc wykorzystałam to i spędziłam Miło czas z Moim Pawełkiem.
Moja nowa grupa jest całkiem całkiem poznałam fajną dziewczynę z którą robię wszyscy myśleli, że to moja siostra więc dla grupy jesteśmy siostrami!:D Znów miałyśmy z Paulą takiego "pecha" że trafiłyśmy do tej samej grupy więc mamy ubaw cały dzień ze wszystkiego:D Uwielbiam ta dziewczynę zwłaszcza, że Ciągle przynosi mi cukierki:D
A dzis to już cały worek bo miała 29 urodzinki!;)
Ogólnie jak wspomniałam pracuje strasznie długo więc jestem padniętaaa, mam zaległości w serialach, brak czasu na dokończenie książki.
ogólnie wciąż problem z infekcją-.- do kontroli dopiero 21 maja. a od wczoraj nadwyrężyłam rękę i palca ból okropny-.-
Jedyny plus całego tygodnia to zapisaliśmy się ponownie do Lednicy na zjazd młodzieży więc 06-07 czerwca spędzamy miło czas;)
Parę dni temu dostałam cudowną wiadomość od Mojego mężczyzny aż łezki poleciały jak czytałam.
Dziś zdążyłam Go raz przytulić dostać 4 buziaki i już go nie było-.-
chcę już czerwiec -Lednicę, Weselę Marty..

2 komentarze:

  1. fajnie mieć przyszywaną siostrę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. OOO tak:D haha :) ogólnie to super grupa mi się trafiła.

    OdpowiedzUsuń