wtorek, 16 czerwca 2015

Naszą relację zbudowały wspólne chwile

Jacy ludzie potrafią być. Jak potrafią zazdrościć, trzymać w sobie żal.
Postanowiłam przejść na inną umowę od 1 lipca.
Nie mam zamiaru użerać się z ludźmi, nie mam zamiaru wysłuchiwać za plecami "że młoda a ma przywileje, i robi to co robi gdzie inni w jej wieku zajmowali się czymś innym" Od początku o nic się nie ubiegałam, nie chodziłam do kierowniczki nie "wchodziłam jej w tyłek" sama mnie zapytała, zaproponowała więc się zgodziłam, na jakiś czas z myślą że w czasie sezonu wrócę na zbiór. Nie ubiegałam się o umowę taką jaką mam, nie prosiłam się aby zrobili ze mnie grupową bo więc że się do tego nie nadaje, jestem za młoda aby "dyrygować" innymi starszymi.
Od kiedy pracuję i jestem w pracy na tej umowie co jestem to na palcach jednej ręki mogę zliczyć ile osób ze mną rozmawia, ile osób odpowiada mi zwykłe "dzień dobry". reszta traktuje mnie jak powietrze, jakbym była nie widoczna. 
Poproszę przełożoną niech mnie przeniesie na akord z czego bedę zadowolona bo przynajmniej w czasie sezonu sobie zarobię.  A cała reszta może zająć moje miejsce.. bo mi ono wsio ryba
___________________________________________________________________________________
Wiedziała, że tak będzie wychodząc od lekarza wyszłam z  receptą na 80zł. Ale jest już lepiej niż poprzednio. Za 2 miesiące do kontroli.
Musze zafarbować włosy i zastanawiam się czy zaraz tego nie zrobić
Wciąż namawiam mojego P na sesję;) może zbliżające się moje urodziny sprawią że się zgodzi:d

2 komentarze:

 1. ah ta ludzka zawiść, zamiast tak szydzić mogli by wziąć się do pracy to może w końcu by ktoś i ich docenił, nie pojmują, że za lenistwo nikt nie nagradza...
  te leki takie drogie :/
  miejmy nadzieje :) wtedy powinien spełniać Twoje "kaprysy" ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No masakra, ale powiedziałam chcą to moge nawet wskazać przełożonej kogo ma ochotę na moje miejsce. Ja wolę iść na akordówkę więcej sobie zarobię przynajmniej i z ludźmi nie będe się użerała.
   Nooo niestety teraz i tak ddobrze wcześniej 120 płaciłam...
   Niestety z sesji nici nawet ur do niego nie przemawiają:D:\

   Usuń