wtorek, 13 października 2015

Mam wrażenie jakby moje zamarznięte serce rosło

 "Pocałunek jest tym momentem, kiedy zawsze mimowolnie opuszczasz powieki ku dołowi delektując się smakiem, zapachem, bliskością. jest jedną z tych chwil, których nie ogląda się z otwartymi oczami. to ten moment, kiedy patrzymy sercem. tylko sercem.

[...]
Pięć lat później...
"Mamy jesień a dokładnie 13.października 2020 rok. Siedzę w przytulnym pokoju, na bujanym fotelu, z książką w dłoni pochłonięta kolejną historią mojej ulubionej pisarki. Za oknem świat przyodział się w ciemną pelerynę W oddali słychać włączony telewizor, próbuje wyłapać dialog, ale moje myśli krążą jak orbita, w kominku który znajduje się niedaleko moich stup iskrzy się płomień nadający klimat całej tej pięknej scenie.
Przy stoliku siedzi  pochłonięty w swojej pracy On. Mężczyzna, mojego życia. spoglądając kątem oka widzę mężczyznę o 5 lat starszego, niż wcześniej te całe pięć lat wstecz nawet wyglądającego na więcej lat niż ma, z wyraźnym zarysem twarzy, i 3 dniowym zarostem,nadspodziewanie zdolny.Dziwnie wyglądał ten elegancki, wyprostowany młodzieniec z miną pana, ... Od kiedy go pamiętam zawsze jest skupiony na tym co robi,może to właśnie sprawia, że wygląda dojrzalej? Co jakiś czas łapię go jak spogląda na mnie. I w tedy właśnie widzę te młodzieńcze oczy, i uśmiech który tak bardzo kocham. Nagle widzę mojego mężczyznę, który zaraz podejdzie do mnie i przytuli najmocniej jak się tylko da, całując mnie w czółko.  "
 

Zastanawiałaś się droga czytelniczko jak będzie wyglądał 13.października Twojego życia za pięć lat?
Jaka będzie w tedy jesień? Kto będzie u Twojego boku? Czy ten który skradł Twoje serce będzie tym samym za te kilka lat?

2 komentarze:

  1. post zmusza do rozmyslan ;) czesto zastanawiam sie co bedzie i to nawet za rok. Albo jak mam mozliwosc to sprawdzam co robilam rok temu/dwa w ten sam dzien/K

    OdpowiedzUsuń
  2. :) cieszy mnie to:) ja również. ale staram się też myśleć co będzie za kilka lat nie tylko za kilka miesięcy..

    OdpowiedzUsuń