poniedziałek, 27 czerwca 2016

Bywają takie dni,

Zauważyłam, że z dnia na dzień czuje się gorzej w tym co robię już nie cieszy mnie to, że rano wstaje i idę do pracy w której spędzę czas w dobrym towarzystwie z najlepszymi osobami. Od jakiegoś czasu idę tam BO MUSZĘ, idę wiedząc, że jest to o jeden dzień krócej do spotkania z moim P. i tylko to mnie trzyma.
Kiedyś, naprawdę uwielbiałam chodzić, i robić to co robiłam, miałam kontakt z wieloma osobami, naprawdę fajną ekipę miałam czas leciał szybko i nim się obejrzałam był już weekend. Dziś idę, i po prostu jestem zmęczona tym co robię,mimo że jestem dopiero godzinę w pracy a tak naprawdę nie robię tam nic, nadzoruje tylko ludzi.
Nie mam tam koleżanek, mam znajomych. W mojej pracy nie można mieć kumpli.. są tacy którzy potrafię Ci za przeproszeniem wejść w tyłek a za chwilę zjadą Cię przy innej osobie, że gdybyś to usłyszała to w pięty Ci pójdzie. Tam jedna na drugą nadaje jak popieprzona, pogadasz z 4 osobami i od każdej dowiesz się na swój temat wiele rzeczy.
Nie nawidzę takich ludzi, nie cierpię wręcz słysząc " świetnie korzystaj póki możesz, jedzcie zwiedzajcie" a za chwilę słyszysz jak opowiada" tak.. a ja urlopu nie mogę sobie zrobić, stać ją widać bo na wakacje jeździ co roku" Stać mnie więc jeżdżę. Z dnia na dzień co raz to nowe rzeczy wymyślają, każdego dnia robimy co raz więcej godzin...
Z dnia na dzień mam dość, czekam tylko do naszego urlopu, i wiecie co? Wyjadę na te 11 dni będę imprezowała, spała po 2-3 h i rano wstając będę wypoczęta. Wrócę i będę zmęczona, tak jak rok temu.. czekam aż umowa mi się skończy w listopadzie, i rozglądam się za czymś nowym, bo wiem że prędzej czy później wykończę się w niej.
Jestem wykończona nie tyle fizycznie co psychicznie.
A najchętniej spakowałabym mojego P i ruszyła zagranicę.

7 komentarzy:

 1. Brrr też nie nawidzę takich ludzi :O

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje i propozycje wejść w linki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma sensu dłużej się męczyć. Lepiej to zostawić i poszukać coś, co sprawi, że poczujesz, że żyjesz i robisz to co chcesz robić!
  Pozdrawiam Cię i mam do Ciebie ogromną prośbę.
  Jako, że właśnie założyłam stronę na facebook'u poświęconą mojemu blogowi to byłoby mi bardzo miło, gdybyś w wolnej chwili zajrzała i ją polubiła.
  Z góry bardzo Ci dziękuję!
  https://www.facebook.com/adellaideeblog/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, dziś właśnie podjęłam decyzję:D
   pewnie, że zajrzę!

   Usuń
  2. niestety nie mogę zajrzeć wyskakuje błąd.

   Usuń
 3. praca powinna byc przyjemnością nie przymusem ale co zrobić.. czasem ludzie ich postawa potrafi zmienić nasz dobry nastrój w naprawdę zły;/
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń