niedziela, 23 października 2016

97

„Wiem, że nie warto czekać, aż się kogoś straci żeby zobaczyć, jaki był dla nas ważny. Mamy mówić dzisiaj, że cię kocham, że martwię się o ciebie, że chcę się z tobą zobaczyć, porozmawiać, przytulić, pocałować. Nie odkładajmy tego na kiedyś, na później, jak będziemy zdrowsi, w lepszej kondycji, bogatsi, albo odważniejsi. Bo czas na miłość jest tylko dzisiaj.”

Wiesz czego najbardziej nie lubię?  Powrotów do domu, tej tęsknoty już w niedzielny poranek bo wiem, że zostało nam mniej godzin niż jeszcze sobotniego wieczoru. Nie lubie wracać do domu i żegnac sie z Tobą na całe kolejne 6 dni, nie potrafie zabrać ze sobą cząstkę Ciebie, tak na zapas na te długie dni. Wiesz czego mi brakuje? Zasypianie Obok Ciebie, Twoich rąk które mnie głaszczą, przytulają i okrywają kołdrą wśrodku nocy, brakuje mi uśmiechu który najbardziej lubie,  pocałunków które mi wysyłasz i tych składanych prze ze mnie brakuje mi Ciebie.
To był bardzo udany weekend.

6 komentarzy:

 1. Dokładnie! Najgorsze są właśnie te rozstania...
  Mam to samo, kiedy wiem, że zaraz musimy się rozstać na kilka dni to aż mnie coś za serce ściska ;(
  https://secretsofcosmetology.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze nie wiem czemu ale zawsze jak czytam to co piszesz mam wrażenie, że napisałam to ja...bo zawsze mamy te same odczucia i prakycznie te same wydarzenia w związku ...to dziwne :P "*

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jak piszę to Ty mi jakoś to przesyłasz telepatycznie?

   Usuń
 3. Ładuj się pozytywną energią, tydzień szybko minie i znowu się poprzytulasz <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pogoda jest paskudna nie da sie naładować pozytywną leżąc w łóżku z chorobą :((

   Usuń