poniedziałek, 25 maja 2015

Nikt nie będzie Cie kochać tak bardzo, jak ja.

Lubię pisać- mimo, ze moje notki nie są perfekcyjne to lubię, ponieważ nie pisze tego do innych ludzi - tylko dla samej siebie. Zapisuje, najwspanialsze chwile z mojego życia, czasami wylewam coś co mnie dusi na żołądku i sprawia mi to przyjemność zwłaszcza gdy po raz x czytam tą samą notkę  wiem, że dotyczy mnie .
Ostatnio chyba za bardzo się tutaj "wyżaliłam" ale nie mogłam dłużej tego trzymać w sobie.
Czy sprawiło mi to jakąś ulgę? nie wiem wielokrotnie czytałam tą notkę i zastanawiałam się nad sensem jej.
I uznałam, że najzwyczajniej w świecie musiałam.

[..]
Od piątku, zaczęłam sobie weekend za namową mojego Pawełka, i wcale nie żałuje ponieważ już od piątku miałam Go przy sobie. W sobotę mieliśmy szybką pobudkę i kierunek Opole. Pozwiedzałam sobie trochę miejscowości, wynudziłam się, rozejrzałam po okolicy:D ale przede wszystkim spędziłam Go z NIM.
W ciągu tych 7h co P. załatwiał swoje sprawy ja zdążyłam przeczytać książkę" Kusiciel" polecam książka jest pełna seksu ale również namiętności, tęsknoty i pięknej ale nie odwzajemnionej miłości wciąga.
W drodze powrotnej zdążyłam kupić prezent na jutrzejszy "Dzień Mamy", który już dałam nawet bo nie dało się go schować jakoś:D
Niedziela- na rybkach pojechaliśmy na ryby a znalazłam grzyba-  prawdziwka:D później grill + trochę czasu dla siebie i tak o to zakończyłam niedzielę wracając nawet wybrałam się na wybory:D więc mój udział w wygranej na prezydenta jest:)

[..]
Za 11 dni Lednica, pamiętam jak rok temu jechaliśmy pierwszy raz, pamiętam jak zastanawiałam się czy spodoba nam się, pamiętam jak czekaliśmy na przystanku na nasz autokar a tam same dzieci z gimnazjum- byliśmy najstarsi. Pamiętam jak przez całą prawie drogę do Lednicy - w autokarze rozśpiewani chrześcijanie.
Ale to co działo się na miejscu było nie do opisania. Tysiące ludzi, wszyscy mimo długiej podróży szczęśliwi i radośni, cudowna atmosfera, tak jak wspomniałam nie do opisania, i jedno zdanie "za rok wracamy znów"
za 11 dni wracamy ponownie tak jak rok temu sobie postanowiliśmy- tyle, że w tym roku nie jadę zobaczyć co będzie.. jadę przede wszystkim wziąć aktywny udział w całym zjeździe młodzieży, tańczyć, bawić sie po chrześcijańsku jadę ponieważ od dłuższego czasu mam potrzebę POROZMAWIAĆ nie wyspowiadać się POROZMAWIAĆ z księdzem, swobodnie siedząc na wielkim polu Lednickim, a nie przy konfesjonale, gdzie ksiądz da mi rozgrzeszenie, pokutę i będzie po spowiedzi. od dobrych dwóch tygodni wiem że potrzebuję takiej rozmowy- i wiem, że będzie to idealne miejsce czas, i osoba. 
Za rok Światowy Zjazd Młodzieży w Krakowie razem z Papieżem- mam nadzieję, ze razem z Pawłem znajdziemy czas i pieniądze aby wyruszyć tam:D

 Wystarczy na chwilę puścić rękę drugiej osoby, i już się gubisz:D wśród tylu ludzi:D
 A tak wygląda min. spowiedź a raczej rozmowa.
 Najlepsza cześć całego zjazdu, niesamowity widok, kiedy x tysięcy ludzi zapala swój płomyczek
A tuuu dla relaksu:D
N
2 komentarze:

 1. kochana ja Cię zawsze wysłucham więc śmiało wyżalaj się :*
  to musi być niesamowite, tacy ludzie, tyle emocji i wspomnień

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurcze, to jest najwspanialsze, same uśmiechnięte twarzyczki, wszędzie osoby , które przytulą Cię za jeden mały uśmiech. A wspomnień... hoho świetnie:D już nie moge się doczekać.

   Usuń