środa, 16 grudnia 2015

118

Nigdy nie myślałam, że tak mocno uzależnie się od Niego. Że każdego dnia będę tęskniła, za Jego dotykiem, pocałunki czy chociażby uśmiechem, który uwielbiam! I marzyła o dniu kiedy to wszystko będę miała na wyciągnięcie ręki.Nigdy nie pomysłałabym,że spotkam na swojej drodze właśnie Jego! Ze z przypadkowym chłopakiem poznanym w internecie będę spędzała każdy kolejny dzień i tak przez prawie 3 lata od początku naszej znajomości nie snułam planów, to on każdą wiadomością, z każdym kolejnym dniem przybliżył mnie do siebie i  rozkochiwał mnie w sobie! Sprawił, że Jego oczy są moim zwierciadłem, Jego usta najslodszymi ustami, dłonie ulubionym dotykiem na moim ciele, Jego ramiona najbezpieczniejszym schronieniem, a słowo Kocham najlepszym okazaniem tego co do mnie czuje. Tylko on potrafił, na pierwszym spotkaniu zapytać czy "coś z tego będzie" tylko On potrafił na pierwszej randce mnie pocałować i sprawić, że zostałam Jego dziewczyną, tylko On potrafił po 3 miesiącach powiedzieć, że planuje ze mną przyszłość i to ja będę Jego żona. To on każdego dnia powtarza mi jak będzie miało na imię kiedyś nasze dziecko, wszystko co Jego to moje a co moje to Jego. Z nieśmiałego, i podporządkowanego mamie  chłopaka zmieniłam Jego każdym kolejnym dniem razem  w mężczyznę pewnego siebie. Jesteśmy jak dwa magnesy które różni wiele ale wciąż się przyciągają!

Za 2 dni będziemy obchodzić nasz 35 miesiąc. W czwartek będziemy spędzać 3 święta razem, 31grudnia 3 sylwester, kolejny rok, walentynki,ferie, wakacje.

4 komentarze:

  1. pięknie czytać coś takiego aż się rozmarzyłam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Boże jak cudownie ujęłaś miłość do drugiej osoby tutaj :O Ja sobie nie wyobrażam życia bez mojego chłopaka już teraz!
    Jeśli masz ochotę na wzajemną obserwację daj znać :)


    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje i propozycje wejść w linki :)

    OdpowiedzUsuń