niedziela, 7 lutego 2016

Walentynki!

Walentynki

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Dziś, na moim blogu dość nietypowy temat a mianowicie 14.luty nazywany Dniem Zakochanych.
Z racji tego, że od 3 lat jestem w szczęśliwym związku postanowiłam w końcu wypowiedzieć się na ten temat Jak spędzić Walentynki? To pytanie zadaje sobie wiele osób przed 14 lutego. Miłość powinniśmy wyznawać sobie nie tylko w Święto Zakochanych, uważam tak nawet będąc już w związku ale jednak po coś dostaliśmy to święto tak jak dzień dziecka, dzień Matki itp Walentynki jest to idealny dzień rozbudzenie namiętności na to, aby poświęcić sobie więcej czasu niż na co dzień.


❤ Powtórz waszą pierwszą randkę ❤

Kochasz ją\Jego przez cały rok ale jeżeli już jesteście parą kochacie się to spraw aby w tym dniu chociaż przez chwilę poczuła się jak na pierwszej randce!
Niech ten dzień nie będzie zwykłym dniem.
Na początku waszego związku był okres, motylków w brzuchu uniesień itp w każdej chwili staraliście się  pokazać drugiej stronie swoją romantyczną duszę. Dlaczego by tak nie cofnąć się do tych chwil i nie przypomnieć swojej połówce jakim czarującym się wtedy było?
Odtwórz waszą pierwszą randkę jak ze starej płyty.Dokonaj rezerwacji w tej samej restauracji, zabierz ją do tego samego Parku na spacer, na którym byliście za pierwszym razem. Przypomnij coś z tamtego dnia.


 ❤ To jest Wasz dzień! ❤

Czasem najlepszym prezentem na Walentynki może okazać się podarowanie samego siebie. Nie trzeba robić przecież nic specjalnego. Zastanów się czy to nie jest świetny pomysł by zostać w domu, spędzić cały dzień w łóżku, zamknąć drzwi, wyłączyć telefony i cieszyć się sobą?
Postaraj się o to aby nikt wam tego dnia nie zepsuł! To jest Wasz dzień!


 ❤ Czułe słówka ❤

Nie pamiętasz kiedy powiedziałeś jej że pięknie wygląda?\ Dawno nie powiedziałaś mu, że Go kochasz? Nadróbcie to! Najlepszy czas na kilka słodkich słów na pewno sprawi to radość drugiej osobie.

 ❤Przygotujcie kolację.❤

Brakuje wam czasu na wspólne zainteresowania, albo spędzić chociaż trochę razem czasu?
Przygotujcie wspólną kolację! Nadajcie jej romantyzmu! Sprawcie aby te chwile spędzone w kuchni, nie były ciągłą krytyką i poprawianiem partnera [ Dlaczego pokroiłeś\łaś to w kostkę? Miało być w plastry] [Dlaczego smażysz to? Miało być duszone] Odpuście! W tym dniu niech wszystko będzie jednym wielkim zawirowaniem!
Kto powiedział, że na talerzu wszystko musi ze sobą współgrać? To jest Wasza kolacja! Nikt tego nie będzie oceniał.

 ❤Seans Filmowy❤

Ty kochasz filmy romantyczne i szczęśliwe zakończenia\ On woli coś innego?lejącą się krew, i śmierć na koniec filmu! Idźcie na kompromis! Niech każdy wybierze swój gatunek filmu i razem na kanapie go obejrzyjcie! Zrób przyjemność swojej połówce.


 ❤ Dzień czekolady ❤

Nie da się ukryć, że czekolada to jeden z ważnych elementów Dnia Zakochanych. Czekoladowe łakocie są zawsze dobrym pomysłem na prezent. Ale czy to musi być prezent?
Przygotujcie wspólnie gorącą czekoladę! Twój mężczyzna uwielbia Torty czekoladowe?
Zrób mu słodką przyjemność i upiec na pewno doceni Twoje starania tym bardziej jeśli będzie to Twój pierwszy Raz

 ❤ Kwiaty ❤ 

Twoja kobieta uwielbia kwiaty? Ale rzadko je dostaje? Idealny czas abyś sprawił jej prezent w formie Jej ulubionego Kwiatka

❤  Poruszajcie się razem ❤

Nie chodzi tutaj oczywiście o poruszanie się w łóżku. Zacznijcie ten dzień od innej wspólnej aktywności. Wybierzcie się do parku rozrywki lub poszusujcie na nartach na stoku wspólna siłownia? Chodzi przede wszystkim o to, aby wspólnie cieszyć się aktywnością fizyczną i pobudzić endorfiny, które zaprocentują na wieczór.


A Wy jakie macie plany na Ten Dzień!?


2 komentarze: